بررسی کامل ژلهای تنگ کننده واژن آمیرا - آیا بهترین راه حل محکم کننده واژن است؟

ن در هر سنی از 20 تا 75 سال می توانند با اثرات واژن شل رنج ببرند. چه ادراک باشد یا واقعیت ، می تواند تأثیر بسزایی در زندگی زن داشته باشد. به خصوص زندگی جنسی او. اگر در حال خواندن این بررسی ژل تنگ کننده Amaira هستید ، احتمالاً یکی از این نی هستید که به دنبال یک داروی مقرون به صرفه اما طبیعی برای این بیماری است. چند محصول ژل و کرم در بازار وجود دارد و من تعدادی از آنها را امتحان کردم ، بنابراین اگر به فکر خرید یک کرم تنگ کننده واژن هستید که در ادامه بخوانید تا بررسی من را برای نسخه Amaira در نظر بگیرید.

ژل تنگ کننده واژن در داروخانه

قیمت شیاف تنگ کننده واژن

عوارض ژل تنگ کننده واژن

ژل تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها

کرم تنگ کننده واژن

درمان تنگی واژن

تنگ کننده واژن

ژل تنگ کننده واژن در داروخانه

قیمت شیاف تنگ کننده واژن

عوارض ژل تنگ کننده واژن

ژل تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها

کرم تنگ کننده واژن

درمان تنگی واژن

برای تنگ شدن واژن چی استفاده کنیم

روشهایی برای تنگ کردن واژن

همانطور که گفتم ، تعداد انگشت شماری از محصولات به عنوان ژل تنگ کننده واژن موثر و کرم های موجود در بازار وجود دارد و برخی ادعاهای بسیار جسورانه را مطرح می کنند. در تجربه من آنها تقریباً مؤثر نیستند. یکی از کالاهایی که به بازار عرضه می شود V Tight Gel است. به نظر من بیشتر ادعاها و ماده کمی است.
اجازه دهید در اینجا واضح باشد ، شما نمی خواهید با توجه به اینکه درباره خصوصی ترین قسمت های خود صحبت می کنیم ، محصول اشتباهی را انتخاب کنید.

در اینجا تجربه شخصی من و بررسی آنچه که معتقدم مؤثرترین محصولات ژل شخصی است ، فرمول جدید ژل محکم کننده All Natural Amaira با عصاره Majakani است. این تنها شرکتی است که به نظر می رسد تحقیقات و آزمایش های مناسبی را انجام داده است.

همانطور که در ابتدا گفتم ، بیش از آنچه فکر می کنید برای ن در رده های مختلف سنی ، به ویژه ن بالغ ، یک واژن شل وجود دارد ، شایع تر است. اگر در یک رابطه جدید باشید ، یک موقعیت شخصی و گاهی کاملاً شرم آور است. مشکل این است که در مورد آن چه باید کرد. من انتظار دارم که شما ممکن است قبلاً برخی تحقیقات را بصورت آنلاین انجام داده باشید و به گزینه ها و گزینه های مختلف در مورد راه حل های ممکن توجه کرده باشید.

کارهای روزمره مخصوص ورزش ، توپ های کگل ، ژل های محکم کننده برای رژیم های محدود کننده وجود دارد. از نظر شخصاً برای من میخواستم بدون اینکه واقعاً چیزی را تهاجمی یا گران به عنوان عمل جراحی واژن بدانم ، تنگ کننده واژینالهای طبیعی برای واژن باشد. یا صادقانه بگویم ، ساعت ها صرف تمرینات تکراری شوید. اعتراف میکنم که چون خیلی وقت فقیر هستم کمی کنار گذاشته شده ام ، اما به جز آنچه که لازم است انجام می دهم. هر محصولی که من خریدم ، می خواهم آن را به سرعت کار کند ، یک دوره زمانی معقول را پشت سر بگذارد و کاملاً ایمن و طبیعی باشد.

من این روند بررسی را با بررسی تعدادی از بررسی های ژل تنگ کننده واژن "واقعی" آغاز کردم که گفتند ژل V تنگ یکی از محصولات بهتر در بازار است. من به طور طبیعی کمی مورد شک و تردید در بررسی های توصیفی هستم ، بنابراین بیش از آنکه درباره آنچه می خواندم ، محتاط تر بودم. بنابراین بسیاری از بررسی ها را در اطرافم انجام دادم و در حالی که برخی از بررسی ها به نظر می رسید درخشان بود ، وقتی حفر عمیق می شد بسیاری از بررسی های نه چندان خوب. من بررسی های شخصی را برای ژل تنگ کننده Amaira را معتبر ترین یافتم. با این حال ، من می خواستم این محصول را برای خودم امتحان کنم. از آنجا که ادعا می شود این مواد همه طبیعی هستند و ضمانت برگشت پول دارند ، تصمیم گرفتم آن را آزمایش کنم.

اینجا را کلیک کنید برای قیمت کنونی
سؤال - آیا در واقع ژل تنگ کننده همه Amaira طبیعی کار می کند؟
فهرست مطالب
در زیر تجربه شخصی من با برنامه ژل تنگ کننده Amaira - از جمله آنچه که من مثبت دیدم و آنچه نکردم. می خواستم باور داشته باشم که این کار خواهد کرد ، اما من فقط می توانم این را از تجربه شخصی خودم با کل مراحل تشخیص دهم. بنابراین ، اگر به طور جدی به دنبال خرید یک کرم تنگ کننده واژن هستید ، این شانس شماست که تجربیات دست اول را در مورد آن بدست آورید.

آیا این ژل تنگ کننده در واقع مطابق با تجربه است؟

من دو فرزند دارم و در اوایل چهل سالگی هستم. من آنچه را که خیلی از مادران بعد از زایمان نسبت به شما هشدار می دهند تجربه کردم - واژن شل. من اعتماد به نفس جنسی کاملاً از دست دادم و این به میل من به داشتن رابطه جنسی تأثیر داشت. من فقط در رختخواب احساس ی نمی کردم. خوشبختانه شوهرم کاملاً آزاد است که درباره این موضوع بحث کند اما هنوز این راهی که احساس می کردم تغییر نکرد. این زندگی جنسی ما را تحت تأثیر قرار داد.

من به صورت آنلاین پرش کردم و جستجوهای مختلفی از قبیل "چگونگی تنگ کردن واژن را به طور طبیعی" ، "کرمهایی برای افزایش تنگی در مهبل شما" ، "چگونگی کوچک کردن دیواره های مهبل شما" انجام دادم - من انگیزه پیدا کردم که راه حلی پیدا نکنم شامل جراحی گران قیمت اما بی خطر بود.

در طول راه چند رژیم غذایی مختلف جوان سازی واژن ، قرص های ادعا شده برای کار را امتحان کردم ، من برخی از تمرینات کف لگن و غیره را انجام دادم که ممکن است همه آنها تا حدی کار کرده باشند. آنها نتایجی را که من به دنبال آن بودم به معنای عملی به من ندادند و من هنوز احساس آگاهی و نگرانی از واژن کشیده ام داشتم. از نظر واقعی ، من ژلی را می خواستم که می خواستم هنگامی که خواستم (رابطه برقرار کنم) از آن استفاده کنم و سریع تر عمل کند و زمان معقولی بگذرد.

چه اتفاقی افتاد که کرم تنگ کننده Amaira را امتحان کردم؟
امیرا

در مرحله اول ، اطلاعات خاص محصول و روش استفاده فوق العاده است. ضمانت برگشت پول را هم دوست داشتم. این به ن اجازه می دهد ژل Amaira را امتحان کنند بدون اینکه نگرانی در مورد هدر دادن پول من در صورت نیاز داشته باشند

مرجع :  

https://sanykala.com/Product/BKP-19775/akao-permanent-vaginal-tightening-gel-1-box/

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها