روز سه شنبه ، زاخ بریتل در مورد Turning Towards نوشت و از خوانندگان خواست که تصویری از "نمودار جریان برای درگیری" را از طریق پیشنهادات برای وی ارسال کنند و به نوبه خود که در "T برای چرخاندن است" توصیف کنند.

او بسیاری از ارسال های عالی (و خلاق) را از خوانندگان دریافت کرد ، و دو مورد دلخواه خود را برای اشتراک با شما انتخاب کرده است:

از طریق Erin M.

از طریق ملانیا ج.

امروز در وبلاگ روابط Gottman ، ما می خواهیم بحث Turning Toward را با ارائه تمرینی که توسط دکتر گوتمن نوشته شده است ادامه دهیم تا وقتی شریک زندگی تان به سمت شما نمی چرخد ​​، چه کاری انجام دهید.

اگر اخیراً یکی از شما از طرف دیگری احساس رضایت کرده است یا به دلیل نزدیکی بیش از حد مورد علاقه شما قرار گرفته است ، باید هر دو هفته آخر هفته وقت داشته باشید تا تمرین زیر را مرور کنید و سپس پاسخ های خود را به اشتراک بگذارید. هیچ کلید پاسخی برای این سؤالات وجود ندارد - آنها صرفاً یک نقطه عزیمت برای بحث و گفتگو با شریک زندگی شما هستند. نکته اصلی این رویکرد این است که وقتی یک زن و شوهر به طرز اندک از یکدیگر دست نخورده باشند ، یک واقعیت وجود ندارد. دو دیدگاه مساوی وجود دارد. به یاد داشته باشید: زوج ها اغلب نیازهای عاطفی یکدیگر را از بی دقتی و نه بدخواهی نادیده می گیرند. پس از درک و تصدیق این موضوع ، خواهید فهمید که اتصال مجدد به طور طبیعی انجام می شود.

در طول این هفته احساس کردم .

1. دفاعی.

معامله بزرگ قطعاً کمی نیست

2. صدمه دیده است

3. غیرقابل ارزیابی.

4- غیر جذاب.

5. غمگین

6. تنهایی.

7. نقد شده است.

8. نگران.

9. سوء تفاهم.

10. مثل ترک.

چه چیزی باعث ایجاد این احساسات شده است؟

1. من احساس طرد کردم.

2. احساس کردم شریک زندگی من جلب توجه نمی کند.

3. برای شریک زندگی خودم مهم نبودم.

4- هیچ محبت نسبت به شریک زندگی خود احساس نمی کردم.

5- من قطعاً احساس طرد کردم.

اکنون که می دانید این اپیزود چه چیزی را آغاز کرده است ، زمان آن رسیده است که ببینید آیا واکنش عاطفی شما ریشه در گذشته شما دارد یا خیر. آیا بین آسیب ها یا رفتارهای قبلی و وضعیت فعلی ارتباطی وجود دارد؟ برای تسهیل این جستجوی پیوند بین گذشته و حال از لیست زیر استفاده کنید.

این احساسات اخیر در مورد رابطه من ناشی می شود:

روشی که من در خانواده با من بزرگ شده رفتار می کردم
یک رابطه قبلی
صدمات گذشته ، اوقات سخت یا آسیب دیدگی های من متحمل شده است
ترس و ناامنی اساسی من
چیزها و اتفاقاتی که من هنوز برطرف نکرده ام یا کنار گذاشته ام
امیدهای غیرقابل تحقق که دارم
روش های دیگران در گذشته با من رفتار می کردند
چیزهایی که همیشه در مورد خودم فکر کرده ام
"کابوسهای" قدیمی یا "فاجعه" های من نگران شده ام
بعد از اینکه جوابهای یکدیگر را در بالا گفتیم ، متوجه خواهید شد که بسیاری از تفاوتهای شما واقعاً از اهمیت "واقعیت" برخوردار نیستند. ، و خاطرات

در حالی که این تمرین را انجام می دهید ، می توانید به طور مرتب به سمت یکدیگر سوار شوید. وقتی به یکدیگر احترام می گذارید و احترام می گذارید ، می توانید از نقطه نظر همدیگر قدردانی کنید ، حتی اگر با آن موافق نیستید.

منبع :  sanykala

مشخصات

آخرین جستجو ها